Stimulant s obsahom nanostriebra Altron Silver

Nachádzate sa tu

Altron Silver strieborná energia pre výnos

Altron Silver zlepšuje zdravotný stav rastlín, ich odolnosť, celkovú vitalitu a zvyšuje účinok systémových fungicídov.

Je to komplexný produkt, ktorý je určený k aplikáciam vo všetkých plodinách a vo všetkých rastových fázach rastliny. Má veľmi pozitívny vplyv na regeneráciu porastu, lepšie zakorenenie rastlín, tvorbu silných odnoží, silné listové ružice. Ďalej podporuje nárast biomasy nie iba nadzemnej, ale tak isto aj podzemnej. Zvyšuje ako odolnosť rastlín voči stresu (herbicidný stres, sucho, chlad), tak aj rýchly štart a rýchlu regeneráciu po stresovom období. Veľmi pozitívne ovplyvňuje kvitnutie (tvorbu generatívnych orgánov). Altron Silver má jedinečnú možnosť využiť vlastnosti koloidného striebra pre Vaše rastliny. Koloidné striebro ničí viac ako 650 hubových patogénov a je všeobecne známe, že nanočastice koloidného striebra sa okrem iného používajú v lekárstve ako nosič účinnej látky do ľudskej bunky. Vďaka tejto schopnosti sa používa Altron Silver v tank - mix aplikáciách spoločne s prípravkami so systémovými účinnými látkami, hlavne s fungicídmi a insekticídmi, kde zabezpečuje dlhšie a komplexnejšie pôsobenie účinnej látky v rastline.

Dávkovanie: Prípravok Altron Silver aplikujte vždy v dávke 0.3 l/ha, najčastejšie v dávke vody 200 - 400 l/ha, pri aplikácii v sadoch a viniciach je možné dávku zvýšiť podľa aplikačnej technológie. Altron Silver možno kombinovať v spoločnej aplikácii so všetkými fungicídmi, insekticídmi, herbicídmi a listovými hnojivami. Optimálny počet aplikácii počas sezóny v tom istom poraste: 2 - 3.

Podrobnejšie infromácie o tomto prípravku, ako aj o možných výnosoch v jednotlivých plodinách sú uvedené v informačnom letáku, ktorý si môžete pozrieť tu.