Miešarne močoviny

Nachádzate sa tu

Miešarne močoviny v troch prevedeniach

Vytvorte si močovinový roztok vo vlastnej réžii a ušetrite až 30% na nákladoch!!!

 

Zostavením miešarne močoviny na Vašej farme Vám ponúkame možnosť ušetriť na nákladoch močovinového roztoku až 30%! Je to možné rozmiešaním prilovanej a granulovanej močoviny vo vode jednoduchým a bezpečným spôsobom a spoľahlivou technológiou!

Podrobný informačný materiál nájdete v sekcií Na stiahnutie.

Princíp miešania:

Odstredivé čerpadlo z nehrdzavejúcej vytvrdenej ocele tlačí kvapalinu do miešacieho hydraulického potrubia s dýzami v nádrži na rozpúšťanie močoviny. Nádrž sa začne plniť čistou vodou a popri tom je možné cez otvor na vrchu nádrže sypať granulované hnojivo z bigbagu manipulátorom.

Granulovanej močovine v nádrži dodáva kinetickú energiu prúd kvapaliny, ktorý produkujú dýzy a nútia granule kopírovať vnútornú stenu ležiaceho valca. Pohybom v nádrži sa granule začnú rýchlo rozpúšťať (endotermická reakcia), čo je možné z vonkajšej strany nádrže pozorovať rosením plášťa nádrže.

Pohľad do vnútra nádrže:

 

 

Miešanie granulovaných hnojív v cisterne na vodu

Je montovaná priamo do cisterny, ktorou sa vozí voda a prilovaná močovina sa rozpustí v cisterne cestou od vodného zdroja na pole.

 
 

Stabilná miešareň s manuálnou prevádzkou

Je určená na rozpúšťanie prilovanej močoviny na farme, a obsluha ovláda miešací proces manuálnymi ventilmi.

 

     

 

 

 

Stabilná miešareň s aickou prevádzkou

Je určená na rozpúšťanie prilovanej močoviny na farme, a zariadenie je ovládané centrálnym počítačom, ktorý riadi miešací proces aicky CAN-bus elektroventilmi.